top of page

Teenused

Toitulustamine ja teenindus

  • ​Pulmades

  • Sünnipäevadel

  • Firmapidudel

  • Konverentsidel ja seminaridel

  • Jõulupidudel

  • Kohvipausidel​

  • Peiedel

  • Lisaks veel erineva formaadiga üritustel

​​

Võimalik on valida nii täisteenus laua katmise ja koristamise ning jooksva teenindamisega kui soodsama võimalusena ainult kohaletoimetamise teenus (või hoopis ise toitudele järgi tulla). Täisteenuse puhul on kliendi otsustada, kas toidud serveeritakse marmiitides buffee-stiilis või kantakse lauda. Pakume catering teenust nii väiksematele seltskondadele kui mitmesaja osalejaga üritustele.​

Lille Cateringi erinevad suupisted
Lille Cateringi peosaal Astes

Peoruum

Ürituse pidamiseks pakume ka ise peoruumi.

Peoruum asub Saaremaal Aste alevikus, aadressil Tamme 9 ning mahutab mõnusalt istuma 40 inimest. Ruumi muudab hubasemaks kamin, kuhu on võimalik tuld teha ja samuti on võimalik valgustust reguleerida, millega saab ruumi õdusamaks muuta.

Kui meie ruum aga ürituse pidamiseks väikeseks jääb, siis teeme koostööd ka naabermajas asuva Aste klubiga, sinna mahub 80 inimest.  

Väliüritused

Omame pikaajalist kogemust ka telkide ja foodtruckiga toitlustamisel. Meil on olemas vajalik inventar ca tuhande inimese toitlustamiseks ning oleme käinud toitlustamas laulupeol, suurkontsertitel Tallinna lauluväljakul, Õllesummeril, Kuressaare Merepäevadel, jaanipäevadel, kokkutulekutel, spordiüritustel ja paljudel teistel väliüritustel. 

Telgis kasutame toidu valmistamiseks suuri wok panne ja grilli. 

Foodtruckis kasutame panni, fritüüre ning grilli. 

Lille Cateringi foodtruck ja telgid väliüritusel
Lille Cateringi hoidised

Hoidised

Valmistame ka erinevaid hoidiseid - moose, kastmeid, hapukapsast, marineeritud kukeseeni ja kurke. Neid tooteid saab tellida otse meilt ja saab ka osta Saaremaa mahepoest, Ehtsa Saaremaa esinduspoodidest ning suurematest Rimidest Talu Toidab alalt. Kõik meie tooted kannavad "Ehtne Toode Saaremaalt" märki. mis viitab piirkondlikule päritolule ja sellele, et toode on pärit puhta loodusega keskkonnast.

Inventari rent

Saame välja rentida ka nuge, kahvleid, lusikaid, morsi klaase, veini klaase ja taldrikuid. Täpsema info saamiseks kirjuta meile. 

Lille Cateringi inventari rent
bottom of page